W sobotnim spotkaniu sparingowym piłkarze Chemika Police przegrali 1:2 (0:2) w Wałczu z Orłem. Bramki dla Orła zdobywali Jakub Bajor oraz Michał Bagiński. Dla Chemika honorowe trafienie zaliczył Piotr Grabarczyk.


W sobotnim spotkaniu sparingowym piłkarze Chemika Police przegrali 1:2 (0:2) w Wałczu z Orłem. Bramki dla Orła zdobywali Jakub Bajor oraz Michał Bagiński. Dla Chemika honorowe trafienie zaliczył Piotr Grabarczyk.


W sobotnim spotkaniu Pogoń Szczecin pokonała na własnym stadionie Polonię Bytom. Bramki zdobywali Bartosz Ława, Dawid Kucharski oraz Donald Djousse.


W dzisiejszym spotkaniu piłkarze Chemika wygrali 5:1 z Hutnikiem Szczecin. Pierwsi niespodziewanie na prowadzenie dzięki bramce Marcina Gniotka wyszli zawodnicy z Nehringa. Później jednak sytuacja wróciła do normy i do siatki trafiali już tylko zawodnicy z Polic. Do remisu doprowadził Wojtek Fadecki, później bramkę dającą prowadzenie zdobył Jarosław Jóźwiak. W drugiej połowie Chemik nadal dominował i dzięki trafieniom Filipa Kosakowskiego, Norberta Neumanna i Piotra Grabarczyka wygrał 5:1 (2:1).


Wreszcie jakieś ładne graffiti znalazło się w Policach. Prezentowane powstało przy okazji polsko-niemieckich warsztatów „I Policki Festiwal Teatralna Elipsa Kreatywności im. Zygmunta Zdanowicza”.

Niestety piłkarze Chemika Police przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli falstartem. Spotkanie z Vinetą Wolin zakończyło się porażką 2:5 (2:1). Pierwsi na prowadzenie po bramce Adama Nagórskiego wyszli goście z Wolina, jednak pierwsza połowa po golach Marka Sajewicza z rzutu karnego oraz Mateusza Jakubiaka z akcji zakończyła się prowadzeniem Chemika. Po przerwie bramki zdobywali już tylko goście. Tuż po przerwie wyrównał Raczycki , zaś później trzema trafieniami policzan pognębił ponownie Nagórski.


Szablony z Gdańska


Parę zdjęć graffiti z Trójmiasta. Pierwsze i ostatnie robione komórką pochodzą z Sopotu, ze stacji kolejowej oraz z plaży niedaleko molo. Kolejne, chociaż bardziej murale niż graffiti, znajdują się na jednym z osiedli leżących przy ulicy papieża JP II w Gdańsku.


W ostatnich spotkaniach Mistrzostw Polski juniorzy młodsi Chemika grali z OKS Olsztyn, zaś Rozwój Katowice mierzył się z Legią Warszawa. Zawodnicy z Polic zgodnie z oczekiwaniami do przerwy prowadzili 1:0 z Olsztynem, autorem bramki był Emil Andrzejewski. Rozwój natomiast po pierwszych 40 minutach wygrywał 3:1 i by zdobyć Mistrzostwo musiał wygrać. W drugiej połowie zawodnicy prowadzeni przez trenera Macieja Mateńko zaaplikowali przeciwnikowi kolejne trzy gole. Bramki zdobywali Andrzejewski i dwukrotnie Norbert Neumann. Tymczasem Legia zdołała się podnieść i po pościgu pokonała przeciwników 4:3 zdobywając ostatnią bramkę w doliczanym czasie gry. Wygrana Legii oznacza, że to CHEMIK ZDOBYŁ MISTRZOSTWO POLSKI!!!

