Mistrzostwa Polski juniorów młodszych: KP Chemik Police – OKS Olsztyn

W ostatnich spotkaniach Mistrzostw Polski juniorzy młodsi Chemika grali z OKS Olsztyn, zaś Rozwój Katowice mierzył się z Legią Warszawa. Zawodnicy z Polic zgodnie z oczekiwaniami do przerwy prowadzili 1:0 z Olsztynem, autorem bramki był Emil Andrzejewski. Rozwój natomiast po pierwszych 40 minutach wygrywał 3:1 i by zdobyć Mistrzostwo musiał wygrać. W drugiej połowie zawodnicy prowadzeni przez trenera Macieja Mateńko zaaplikowali przeciwnikowi kolejne trzy gole. Bramki zdobywali Andrzejewski i dwukrotnie Norbert Neumann. Tymczasem Legia zdołała się podnieść i po pościgu pokonała przeciwników 4:3 zdobywając ostatnią bramkę w doliczanym czasie gry. Wygrana Legii oznacza, że to CHEMIK ZDOBYŁ MISTRZOSTWO POLSKI!!!

2 thoughts on “Mistrzostwa Polski juniorów młodszych: KP Chemik Police – OKS Olsztyn