Nadszedł czas studniówek

We wcześniejszym wpisie pokazałem wam zdjęcie ze studniówki maturzystek RSMS Espol Police. Studniówka Zespołu Szkół z Polic to nie jedyna odbywająca się Policach, w Doboszu bawili się również maturzyści ze Szczecina. Oto kilka kolejnych zdjęć ze studniówek.

Zespół Szkół im. Łukasiewicza w Policach (8 I 2010):

LO VIII w Szczecinie (15 I 2010):

Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie (16 I 2010):

LO XIII w Szczecinie (17 I 2010):

Niestety zdjęcia z parkietu bez lampy to fotograficzny koszmar, a tylko takie zdjęcia oddają klimat i atmosferę. Jest zdecydowanie za ciemno i trudno coś ciekawego zmajstrować. Bo co można zrobić przy ISO 3200 i czasach na poziomie 1/15-1/60. Ech, nie warto przejmować się tym na co nie ma się wpływu… Tym bardziej, że nie planuję zajęcia się ślubami i studniówkami na poważnie.

3 thoughts on “Nadszedł czas studniówek

  1. EEEE no EXTRA widzę że coraz więcej fotek ze studniowki Pan wrzuca:)))A mi się podobają wszystkie:))Fajny jest ten fotodziennik.Pozdrawiam

  2. hi. fajne zdjecia widac na nich ze mlodzi dobrze sie bawili. te zdjecia tanczacych to jakim obiektywem robione? 50 f1.8 tym co na stronie?

  3. Dzięki aga.

    Piotr. Nic dziwnego, że dobrze się bawili. Cokolwiek by nie mówić o Doboszu, to MC na studniówkach potrafił na prawdę rozbujać towarzystwo. Nogi same rwały się do tańca.

    Faktycznie na parkiecie robiłem Canonem 50 m f/1.8, tylko te ze studniówki VIII LO palone lampą były robione Canonem 24-70 f/2.8. Większość zdjęć z parkietu była robiona na manualu ze sztywno ustaloną przesłoną i czasem – przeważnie 1/60-1/80s i f/2.0-2.2, albo w trybie Tv z czasem 1/80. Potem trzeba było te zdjęcia rozjaśniać na komputerze. Makabra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.